Březen 2010

Článek pro ty co se letmo i každodenně dívají na ulici PAMATUJETE NA 2.DÍL ulice

31. března 2010 v 14:19 | Qvistálek |  Tak různě


jÁ SE RÁDA DÍVAM NA ULICI....

Zítra už je 1.04 a bude nový dess!!!

31. března 2010 v 12:39 | Qvistálek |  Moje KECY
No tak že už mě tenhle dess omrzel a tak už jsem ráda že je zítra 1.04 tak už budě new dess
Sice není zase nějak užásnej ale co se dá dělat!!!!Dívam se tet na serial tak se du zachumlat do postele a čumet na sabrinu mladou......

no já jdu tak nwm jestli ještě napíšu ale myslim že jo hnedka ráno tu bude ten novy dess tak zatim pp

Du dělat něco na ty velikonoce

31. března 2010 v 8:55 | Qvistálek |  Moje KECY
Čauvec!!!
Tak dneska budu teda něco připravovat na zitřejší dess.........
Bude žlutej tak tu budou žlutý velikonoční doplnky teda uvidím kolik toho jsem dám...
Byla jsem tet u sb a moc dobře jsem si početla pár sb chce zrusit blog no snad se dobre rozhodnou..

No co ještě napsat pomalu sem budu dávat něco velikonočního no a skoro celý duben bude o velikonocích a tak a tady je jedna soutěž.......

Soutěž:
Stačí jen napsat co si představíš když se řeknou velikonoce tot vše.....

můžese i opakovat s ostatními zucastnenymi a co chces  
animacku/diplomek  bud co na diplom  nebo co na animacku

obrázky pejsánků

30. března 2010 v 15:26 | Qvistálek |  Tak různě

Cute Basset hound puppy Royalty Free Stock Photo

Bernese Mountain puppy on white Royalty Free Stock Photo

Jack russell puppy (8 weeks) Royalty Free Stock Photo

Labrador baby Royalty Free Stock Photo

dneska ve škole hrůza a zítra jsem zase doma...

30. března 2010 v 15:22 | Qvistálek |  Moje KECY
Ahojky dneska poprvé píšu!!!!
Byli jsme na compech ve škole tak jsem oběhla podle plánu super sb ale všechny jsem nestihla tak obehnu jestety zbylí co nejsou obehnuty

Jinak ten zemak dopadl vcelku dobře teda snad skoro všechno jsem tam napsala.....

Jo a zítra budu zase doma protože mi je zase hrozně blbě no ale na blog přesto jdu ale pomalu půjdu ja si pustim naky filmecek a budu ležet a čučet

Podle kalendáře mám přidat nějaký obrázky tak přidám třeba pejsků.........

Tak já jdu na tto a ppp

Child Basket

po dlouhý době horoskop pro pejsky

29. března 2010 v 17:15 | Qvistálek |  Psí Horoskop
Horoskop na týden pro psy - beranBeran (21. 3. - 20. 4.)
Můžete začít trochu podporovat aktivitu vašeho psího Beránka a více na něj nakládat. Ovšem stále trochu s rozvahou. Nic nepřehánějte a pokuste se mu zároveň i trochu vyhovět. Bude prostě nutné najít tu správnou míru, což nebude na druhou stranu ale vůbec jednoduché.

Horoskop na týden pro psy - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)
Pejsci ve znamení Býka přemohou svoji lenost a občas dokonce překvapí. Ovšem je proto, aby s sebou v zápětí doslova praštili do pelíšku. Pak neuslyší ani neuvidí. Nic moc s tím asi nenaděláte. Tak zkuste vyčkat na přívětivější dobu, nebo se ho pokuste nějak přesvědčit.

Horoskop na týden pro psy - blíženciBlíženci (21. 5 - 21. 6.)
Pejsci v Blížencích trochu nezapřou svoji povahu a budou se snažit spojit a spřátelit s kde kým. Možná se vám to nebude moc líbit, ale můžete maximálně udělat pouze to, že ho venku budete mít na vodítku a budete ho hlídat. Zastavit to ovšem nelze. Chce se za každou cenu družit.

Horoskop na týden pro psy - rakRak (22. 6. - 22. 7.)
Skotský jelení pes má velmi mírnou povahu a svého pána miluje. Pokud máte doma navíc Ráčka, užijete si jeho lásky v míře více než dostatečné. Neznamená to ale, že opustí svoje touhy a chtění si užít jara. Čeká vás tedy spousta mazlení, ale i bezradného volání: "k noze!"

Horoskop na týden pro psy - levLev (23. 7. - 22. 8.)
Pokuste se po svém psím Lvíčkovi něco žádat, ale připravte si předem úplatek. Jen tak ho totiž přimějete k nějaké činnosti, která by se líbila jak vám, tak jemu. Zatím ještě není připraven být krotkým beránkem a ještě nějakou dobu ani nebude. Nepokoušejte se to měnit.

Horoskop na týden pro psy - pannaPanna (23. 8. - 22. 9.)
U psích Panen platí stále totéž. Nezmůžete nic, pokud na to nepůjdete trochu diplomaticky. Dopřejte mu občas i nějaký ten odpočinek, ale nepodporujte ho v lenosti a nic nedělání. Musíte se stále dostatečně snažit. Máte sice před sebou náročné období, ale zase se nebudete nudit.

Horoskop na týden pro psy - váhyVáhy (23. 9. - 23. 10.)
Pokud znáte plemeno japonský čin, víte, že je to pejsek velmi aktivní, ale zároveň nekonfliktní. Pokud máte doma Váhu, blahopřejeme. Máte totiž před sebou skvělé období, které si nelze, než užít. Výjimky totiž budou potvrzovat pravidlo, ale jinak vás poslechne na slovo.

Horoskop na týden pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)
Psí Štírci mají stále chuť se trochu podřizovat. Na slovo "trochu" dáváme ale důraz, protože ne vždy se zadaří. Rozhodně ho za to netrestejte a spíše chvalte vše, co se naopak dařit bude. Jen tak mu dáte větší chuť do budoucnosti něco vykonávat tak, jak chce i jeho pán. Prohlížejte chrup.

Horoskop na týden pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 21. 12.)
Pejsci ve znamení Střelce mají bystrou mysl, proto není radno je moc podceňovat. To, že nedělá vše podle vašich představ neznamená, že mu to nemyslí. Opak je totiž pravdou. Jen ví, kdy může zahrát skvělé divadlo, na které mu skočíte. Nezaslouží si kárání, ale nějakou odměnu.

Horoskop na týden pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)
Zkuste vašeho Kozoroha brát na místa, kde se proběhne zcela bez zábran. Sundejte mu občas vodítko a nechce ho řádit podle jeho gusta. Neuvidíte v tu chvíli asi šťastnějšího psa. Pak totiž budete mít více šancí na výcvik, který můžete vést i podle svých představ. Chce jen pocit volnosti.

Horoskop na týden pro psy - vodnářVodnář (21. 1. - 20. 2.)
Stále je skvělá doba, proto pokračujte v započatém výcviku. Zřejmě středa nebude až tak skvělým dnem, ale jinak máte úžasné období. Váš Vodnář je totiž nastaven na poslušnost a i mysl je velmi bystrá. Tato kombinace je skvělá k tomu, něco zásadního dokázat. Je to úžasné stvoření.

Horoskop na týden pro psy - rybyRyby (21. 2. - 20. 3.)
Pozor na to, aby se vaše psí Rybka někde nenachladla. Nenechá totiž na pokoji nic, co se bude týkat vody. Ráchání jí udělá neskutečnou radost, ale počasí je stále dost zrádné. Týká se to nejen lidí, ale i pejsků. Musíte ho tedy více hlídat a pokuste se vyhýbat místům, která budou svádět k nešvarům.

Oficiálně odpozastavuju!!!

29. března 2010 v 16:55 | Qvistálek |  Důležité zprávy
Tak že vas uz nebudu zdravit jsem tu celý den....xD
Zejtra jdu do školy a budou pisemky mamka me dala doma až do středy ale ja pak ty pisemky nechci dohanet..............

Zpět k nadpisu blog je už odpozastaven

Tak že oficialne

Blog ODPOZASTAVEN


Jinak jste si možná všimli nové věci a to je kalendář:tam zapisuju co vás ten den čeká jestli se máte připravit na zápis,bleskovku,ne bo či co.....

Snad to tak půjde zítra vas tady teda čekají nějaké obrázky samozdřejmě i moje keci xD

Bleskovka na konec března

29. března 2010 v 15:50 | Qvistálek |  Soutěže
1.Ahojky
2.Jak je??
3.Máš zvířátko??
4.Jo...Jaké??
4.Ne..A chceš??
5.Těšíš se na velikonoce??
6.Co na dip??

Chocolate Royalty Free Stock Photo
a obrazek pro milovníky čokoládky ;-)

uČIM SE BLBEJ ZEMÁÁk pffffff

29. března 2010 v 14:26 | Qvistálek |  Moje KECY
Tak zase píšu no.....
Jinak se mi už konečně povedl dokončit dess teda není vůbec hezkej a to fakt ale co se da dělat
nejsem dokonalá jinak se tet učim ten zemák popsanejch 7 strankek A4 papíru hruuuuuza
jeste neumim 4 stranky a to už se mučim od 10:00 nako to nejde.....vegetace obyvatelstvo fůůůj
a ve středu zase děják jeminacku to jsou hruzy v deaku 5 stranek no nebudu to tady rozepisovat asi to znate...


To není možný zase jsem doma a nemocná

29. března 2010 v 8:31 | Qvistálek |  Moje KECY
Ahojky všichni zdraví i nemocný jak se máte??
U mě nic moc no nebylo mi dobře ani vcera ani mluvit nemůžu......
Zítra asi už do školy půjdu jen abych si dneska odpočnula zítra píšeme ze zemáku tak se dneska budu učit at mám nejakou dobrou znamku obehnu tet na rychlo kocici blogy a ostatni blogy
A pak jsem asi neco dam a púujdu nemuzu tady bejt mamka jela do mesta neco koupit tak mam chvilku jinak tu uz nebudud tak ja letim pp

Jinak furt přibírám nová sbééééčka....

Den učitelů

28. března 2010 v 9:50 | Qvistálek |  Tak různě
Učitel neboli pedagog je jedním ze základních činitelů výchovně-vzdělávacího procesu. Učitelem označujeme osobu, která napomáhá procesu vzdělávání. Kvalitní učitel by měl napomáhat zlepšování prostředí, ve kterém se odehrává výchovný a vzdělávací proces, předávat své znalostí, motivovat žáky k získávání znalostí z dalších zdrojů, ale také rozvíjet jejich morální hodnoty. Učitel by neměl zapomenout ani na sebevzdělávání, neboť stejně jako jde vpřed doba, mění se i pohled na svět a přibývají nové znalosti.
Postava učitele, ať už v jakékoli podobě, je a byla ve všech kulturách ztělesněním vzdělávání a kultivace. Za učitele jsou označováni vetšinou ti, kteří nějak napomáhali vývoji a vzdělávání jejích členů.
V moderním školství ve většině zemí je role učitele samostatnou profesí, která má stejnou váhu jako jakékoli jiné zaměstnání. Postava učitele je většinou spojována se školou, učitel, který vyučuje žáka doma se nazývá tutor. Učitel by měl postupovat podle tematického plánu, případně podle kurikula. Předmětem učitelovy činnosti mohou být lidé všemožných věkových skupin i rozličných úrovní schopnosti se učit.
Pedagog plánuje, organizuje, realizuje a vyhodnocuje výchovně-vzdělávací proces. Jeho profesní profil se skládá z odborných kompetencí (komunikačních, motivačních, prezentačních, diagnostických a organizačních) a osobnostních předpokladů (např. morálního profilu, pedagogického taktu, lásky k vychovávaným apod.).[1]


Pes a jeho skákání na člověka

28. března 2010 v 8:20 | Qvistálek |  Pejsci
Většina psů projevuje svou radost ze setkání se svým pánem nebo jinou milovanou osobou divokým skákáním. To je způsobeno tím, že se pes snaží pozdravit svého pána "olíznutím brady" a proto se snaží trochu povyskočit, aby dosáhl na váš obličej. Je nutné si uvědomit, že pes se vás nesnaží nijak zranit a že jeho jedinou snahou není vás pouze ušpinit. Váš pes se opravdu pouze snaží o radostné přivítání s vámi. Je rád, že vás vidí a proto mu nemůžete pozdrav odepřít. Je pouze nutné zamezit jeho vyskakování ať už na vás nebo na ostatní, kteří přijdou na návštěvu - ne každému hostovi se to musí líbit.
Pes nechápe, že člověk, kterého vítá, má na sobě zrovna sváteční šaty a jestliže je zvyklý tímto radostným způsobem zdravit všechny příchozí, nedělá žádné rozdíly. Učte tedy psa již od štěňátka poslušnosti a sebeovládání. Pokud čekáte návštěvu, i doma, připněte psovi krátké vodítko. Jakmile uvidíte, že se chystá návštěvu "přivítat" a vyskočit, stáhněte jej zpět za vodítko spolu s povelem "nesmíš". Rovněž nedovolte návštěvám, aby nechali vašeho psa na sebe vyskakovat i přesto, že tvrdí "mně to nevadí". Pokud se s vaším psem
chtějí přivítat, požádejte je, aby se ke psu sehnuli. To vše ale platí také pro vás! Především vy musíte respektovat tento postup a nejdříve naučit svého psa vítat se s vámi v klidu.

Pokud jste toto v mládí zanedbali a z malého skákajícího štěněte vyrostlo větší tele, které vás povalí na zem, musíte zjednat nápravu. Jak už bylo řečeno, jako první naučte psa, že při přivítání nesmí skákat na vás. Pokud k vám přichází návštěva, dejte psovi povel "sedni". Pokud neposlechne a skáče dál, rázně ho stáhněte vodítkem dolů a vydejte povel "nesmíš" a následně "sedni". Když pes poslechne, nezapomeňte jej pochválit. (S pochvalou nemusíte šetřit - to platí obecně.) Až když se pes uklidní, dovolte návštěvě, aby se s ním přivítala tak, že se k němu skloní a pohladí jej. Vše opakujte podle potřeby, pes nakonec pochopí, že pokud bude skákat, žádného přivítání a pohlazení se nedočká.

zdroj:hafici.cz

Jak jsem psala tak jsem fotila... kocicky

27. března 2010 v 10:46 | Qvistálek | 
Tak že tady je naše maminka Mourinka je jí okolo 7-9 let
1

2

tady je Špageta bude mu v červenci 1 rok hodně sse podobá mamině xD
3

4

A poslední je Čertík
5

6a aby renda nebyl odkopnut tak je tady xD šumášek jeho...
7

jarní slíbený obrázky :D

26. března 2010 v 20:06 | Qvistálek |  Tak různě
Lucky clovers and grass on white background Royalty Free Stock Photo

Bee start to fly Royalty Free Stock Photo

Bunny in a Basket Royalty Free Stock Photo

Daffodil Royalty Free Stock Photo

Dneska jsem fotila kočičky a rendu taky ..

26. března 2010 v 19:18 | Qvistálek |  Moje KECY
Ahojky dneska jsem se stavovala u sb ve škole.........
Ostatnim se omlouvam u kterých jsem nebyla jinak tak pozoruju že už sem chodím častěji že asi odpozastavim ale newim ještě kdy....
Dneska ještě ne....
Ale dlouho to už trvat nebude berte prosím ještě na vědomí že tady ten napis je a dokud nezmizí bude to tak jak je....

Jinak dneska jsem zkoušela dělat dess a taky jsem koupala Rendu!!Tet tu spinká u topení je mu trošku zima asi no....

Tak já jdu a dám sem nějaký ty slíbený obrázky jara a jestě zítra nebo dneska tu budou zvířátka naše....

Tak sem něco du dát o jaru...

25. března 2010 v 17:05 | Qvistálek |  Moje KECY
No asi nebudu přednastavovat články páč už mám zase docela ale docela náladu na blog
Tak že sem chci něco dát ale ještě oficiálněd odpozastaveno neni!!!!
Tak tet se pujdu kouknout k sbeckum mozna teda jeste se musim kouknout na přírodák-zejstra piseme...
Jinak jsem byla dneska s kámoškou na kole a s Honzíkem no hrůůza xD

Dneska jsme meli pracka tak jsme vařili no byla sranda priste budeme dělat ovocnej salat tak se uz tesim
No tak tet jsem se rozhodla ze teda neco přednastyvým něco o jaru a skusim udělat ještě nějakej jinej dess nez co mam pripravenej tak jdu na to a pp

Je tak nádherně že na blog nechodíma zatím chodit nebudu ..

24. března 2010 v 19:57 | Qvistálek |  Moje KECY
Je venku moc krásně psala jsem i někomu v obíhačce
Snad vám nevadí že jsem nechodím ale nechci si to nechat ujít kdyby se pak zkazilo počasí ale doufám že ne!!!
Tak tet jsem koukala k blogum vsem sb aby vam bylo jasny že mám vás moc ráda........


Jinak udělám rubriku na přednastavené články protože je však furt pozastaveno........
Dám sem něco o jaru no nechte se překvapit zatim pp

nový citát

21. března 2010 v 9:05 | Qvistálek |  Moje KECY
Dala jsem sem nový citát který mluví něco o našem příteli který nás zklamal a pořát klame hraje si na to co není a jestli si nA TO nehraje tak je opravdu špatný přítel a nedá se mu věřit.

Nj dneska zase neděle a zejtra do školy vůbec se mi nechce !!tak komu jo...
Už se docela těšim na velikonoce jestli bude hezky minulej rok bylo klem 12.4 30°C
Velky vedra sedeli jsme na terase u mý segrý pili drinky a hrali marijáš no můj synovec slavil 5 narozky..
Kéž by tomu bylo i tenhle rok...

Kurna tet tady u nas v ulici sousedi stavej novej barak a brousej tam naky zelezo a ja sakra nic neslysim blbci jedny fakt uz maj jeden barak a stavej na stejnym pozemku druhej no sou normalni??
jinak u nas je furt hezu pocasi ja zatim jdu tak pp

Mám vprčicích krk......

20. března 2010 v 9:38 | Qvistálek |  Moje KECY
Čauvec sb a všichni na mým blogu
Tak jak pak se máte???
U mě docela dobrý až na můj krk náko jsem si tam natáhla nakou tu kost nebo žlázu nebo co to a tet to boli tak si to mažu nějakou mastí ..
Jinak máme u nas už nádherně teplíčko!!!!
Už bych chtěla aby začala růst nová tráva aby to tu bylo krásně zelenoučký....zatim je to takový chcíplí......

Jinak dneska jdu k babičce na ooběd tak vyfotim koťátka teda jestli nezapomenu foták a taky chci vyblejsknout Rendu na asi květnovej dess no newim.......

Skoukla jsem blogy nej a super sb ale na vic nemám nako naladu tak že mam furt pozastaveno a budu připravovat věci na velikonoce.......Ale jen neco málo přece jen sou velikonoce až 4.4 a to je jeste za dlouho...

Tak já letim ještě na face a na hafiky a tak mozna jeste pisnu jo a planuju jit dneska na kolo...
Spring Leaves Royalty Free Stock Photo

Jsm na pc ve škole a je konečně víkend!!

19. března 2010 v 11:05 | Qvistálek |  Moje KECY
Ahojky...Tak jak pak je???
U mě to docela jde psali jsme písemku z ajiny hrůůůza....
jinak je asi pořát nebo jako by pozastaveno .....
Tak neobíhám neva???
Tak já jdu a pp

Nebudu tu tak často jako dřív

15. března 2010 v 18:37 | Qvistálek |  Důležité zprávy
Ahojky zlatíčka moe.......
K nadpisu maka má furt něco kvůli mejm známkám sice mám 1-2 ze vseho krome ajiny tam mam čtyřky ale nwm ajina mi dcla jde nemám s ní problém ale když píšeme nebo zkousí tak to mám dost blbý
No a tak mam ka řekla že nebudu moct na pc a že se budu muset učit tak že to tak bude muset bejt protože je mamka doma když přijdu ze skoly.........
V sobotu v neděli to bude v poho no nic jinýho hroznýho vás nečeká tak já už musim zatim pp

Jo tak že SBééénečka nebudu moc obíhat když vyjde čast tak prominteeee

Newím co je se mnou...

13. března 2010 v 14:15 | Qvistálek |  Moje KECY
Achjooo v hlavě se mi promítaj takoví smíšený pocity ..........
Nenávist závist strach newímm fakt newim co to je polovina je ětstí ale druha je zas neštěstí a nevim jak se s tim mam vyporadat....
Všechno je asi škola
Chci mít už prázdniny pořádně dlouhý zapomenout co je za den a vědět že je to jedno že stejne do školy nemusím jenže zase když si to řeknu až skončí tak pudu do 8ičky a vybírat školy a já nwm co...
prostě hrozný
ale na to myslet nechci
Ale myslím protože se nudím a nwm co dělat když je venku tak hnusně !!
Tak asi jdu tak pp

Bože dneska byl nejlepší den mího života!!

12. března 2010 v 17:31 | Qvistálek |  Moje KECY
No ahoooooooooooojky
Fakt dneska byl ten DOSLOVA NEJ den co jsem kdy měla a vděčím Ilče
Neuvěřitelná to sranda to dneska byla................
Já se málem počůrala smíchy fakt!!!!!
A ještě co jme provedli no to radši říkat nebudu.........
Ale házeli jsme po sobě jednou věcí a já to malem Ilče hodila do voka a ona mě do vlasů
no to byl den fakt moc užasnej nj nas ,,hokej"......

Asi zrušim tu soutež o nej písničku stejně se tam nikdo nehlasi a neba mě to.....
Sice mi kazí náladu ta 4 z ajiny teda mě je to jedno ale máma bude řádit říkala at se to naucim a ja se na to vyprdla to je jedno.........NEJLEEEEEEEEEEEEEEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

DEEEEEEEEEEEEEEEN

DNEEEEESKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


Vyškstávajda

10. března 2010 v 14:49 | Qvistálek |  Soutěže
Ahojky/ Čauky
Den / Noc
Jaro /Podzim
Bohatství/Láska
napadnuti zralokem / krokodýlem


Zítra asi už půjdu do školy!!!!Achjooo

10. března 2010 v 10:21 | Qvistálek |  Moje KECY
No zejtra už asi budu muset do školy !!!!Achjoooo
Ne že bych byla se ulejvala ale furt mě ta nemoc nepřešla a navíc máme mít zejtra pracka a máme dělat zmrzlinovej pohár a já ho nesmim jíst jenže koukat se na ostatní jak to tam jedej protože zmrzlina je mone 1.neoblibenejsi jidlo s polu s testovinama a ja to proste nevydrzim BOZEEE
jedine ze bych přemluvila mamku no uvidíme...
Jinak děkuju za pochvalu dessu


Je tu přihláška do SONP

9. března 2010 v 20:28 | Qvistálek |  Soutěže
.........................Rozhodla jsem se sem dát nějakou soutěž..............

A je tu SON písničku!!!!!

Přihláška:
  • Jméno:
  • web:
  • Nejlépe celé jmeno písničky:
  • Jmeno interpreta:
Je to jednoduché stačí se zapsat a já přidám video z youtube a to je vše!!!!!

Dám sem zase new dess

9. března 2010 v 16:54 | Qvistálek |  NOVINKY!!!
No nměla jsem co dělat tak jsem udělala dess
Sice není jarní ale to mi neva je s Renďou .......
No moc hezkej není co se dá ode mě čekat no ne!!
Tak ho sem dám jdu na to zatim pp


Achjoo už nwm co s tím dělat

9. března 2010 v 9:18 | Qvistálek |  Moje KECY
No čauky a dobrý ranko....
U nas svití sluníčko ale mame tu poprašek sněhu!!!blééé už mě to NEBAVÍÍÍÍÍÍÍ
Jinakk tomu nadpisu když jsem si zakládala blog tak jsem v tom moc neuměla chodit no a založila jsem si e-mail no nwm jak jse menuje ........

A chtela jsem ho změnit na jinek kterej pouzivam jen že:Na ten e-mail se nemůžu dostat ja na nej vubec nikdy nebyla atak nwm jestli ho třeba nezrušily je to možny???

Jinak jak si můžu změnit e-mail tohodle blogu,a navic jsem na tom zapomela heslo a nemuzu si vzpomenout tak ze je to na houby....

Sun Royalty Free Stock Photo

Citát na každý týden

8. března 2010 v 20:02 | Qvistálek |  NOVINKY!!!
Každý týden jsem budu dávat citát jak o zvířatech a tak i o životě lásce atd.....
Pokuď se tu něco stane pohádám se s jakým koliv Sb nebo něco v mém životě skusím svoje trápení popsat v tom citátu......
Citáty budu nechat věnovávat Sbéčkům kteří jsou pro mě moc duležití jako naplnení kamarádu
a já vám za to moc děkuju
Dneska je pondělí a tak ho sem hned dám

Nalezneteho pod záhlavím u toho běhajícího pejska!

Asi bude oslava narozenin

8. března 2010 v 18:56 | Qvistálek |  NOVINKY!!!
ahojky tak jsem tu zase
Díky všem za pochvalu Renďi potěšilo to......


A k nadpisu OSLAVA NAROZENIN.........
bLOG BUDE MÍT 09.04.2010 OSLAVU NAROZENIN
nO A JÁ SE TEDA ROZHODLA UDĚLAT PÁRTY I KDYŽ MOC LIDÍ TU ASI NEBUDE NEBO SNAD JO??
aLE UDĚLÁM PÁR SOUTĚŽÍ O CENY ATD......
aLE PŘECE TO JE JEN AŽ ZA MĚSÍC......
TAK POČKÁM
INFO BUDE AŽ PAK BUDU ROZMEJŠLET CO A JAK......

pŮJDU SE KOUKAT NA ULICI TAK ZATIM PP
Ale nwm jestli sem ještě napíšu uvidíme mno zatim pp


A prosím napsali by jste mi nějaké navrhy na soutěže??
díkx

Tak jsem doma až do středy

8. března 2010 v 11:17 | Qvistálek |  Moje KECY
No asi před hodkou jsem se vrátila od doktorky
Tak mě poslechla a ja kašlala a kašlala...........
Předepsala mi nějakej hnusnej sirup je to jak když rozemeleš prásky das je do naky vody a pridas tam příchuť pomeranče......NO HUMUS!!!!!
Doma budu 3 dny tak že ve čtvrtek pujdu do školy ASI.....

Jinak u Sb jsem byla napsala komentík!!
Nikdo není doma taky proč by byl nejsem žádnej malej fagan aby se mnou rodiče byli doma no ne!!
Půjdu si dát do trouby pizzu jsme dneska koupily Risttorante nbo jak se to píše no toje jedno...


Jinak RenĎa si tetka spinka na pelíšku trošku nenormalně nu posudte sami.......

Tak jak pak se mate??

7. března 2010 v 18:05 | Qvistálek |  Moje KECY
U mě furt nic moc no............
zejtra teda jsem doma ale pozitri nwm jestli budu doma.........
tet jsem na party blogu a je tam fakt super
ale je mi docela blbe tak nwm jestli uz nepudu no jeste vydrzim do 19:00 to bude konec a ja pujdu
tak zatim pp

Tento zapis byl jen kontrolní

7. března 2010 v 9:39 | Qvistálek |  Důležité zprávy
Tak že tento zapis byl kontrolni jak moc si ctete clanky a chcete zustat sb
Všechny SB si nechávám ale na ty co se nezapsali si budu dávat pozor jestli obíhají nebo ne!!!
Jestli nechcete byt sb tak to řeknete.....

jinak moje kámoška mě donutila se přihlásit na hafiky.cz a me se do toho moc nechtelo ale kvuli ni jsem to udelala a prihlasila jsem tam rendu i špagetu i čertíka i mourinku a zacklo me to tam bavit tak ze tet tam jeste jdu a zitra asi budu doma pujdeme k doktorce no uvidi se zatim pp

A tady je párty mého Sb www.dogs-are-best-friends.blog.cz

O PÁRTY ↓