Béda

11. října 2008 v 21:06 |  Vaše příběhy
Zdravím všechny tety a bývalé kamarády na útulku,

tak se mi podařilo po delší době dostat k počítači a napsat o sobě a o tom jak se mám.
Stěžovat si nemůžu, mám se moc dobře. Panička si mě hýčká, i když na začátku jsem dělal trochu problémy, hlavně s jídlem - pořád to na mne zkoušeli, co jako budu jíst, jestli si někdy dám i granule. Ale to já ne, vytrval jsem, až pochopili, že když granule tak jedině s masíčkem, s nějakou tou konzervičkou nebo vařeným kuřátkem s rýži nebo těstovinami :)
Taky jsem jí ukázal, že dovedu pěkně rafnout, pokud mi bude sahat na uši a chtít je vyčistit. Pár dnů dala panička pokoj, ale pak jí začal se mnou pomáhát páníček ( zrádce, drží mne, abych se neošíval ) a tak se jí to docela daří . Jak ostré mám zoubky jsem ukázal i veterináři, když mi ty uši kontroloval :) Ale aby jste neřekli, očkování jsem zvládnul a taky, když mi čistí oči, tak vydržím.
Paničce to nakonec nedalo, venku jsem jen přes den a to ještě, když je jenom krásné počasí. To se sluním a pobíhám po zahradě. V noci spím pěkně v domečku, kde mám vlastní křeslo. To mi určitě závídí jejich další pejsek, který je přes noc v kotci. No ale co, on je ještě pořádně mladý, tak mu to přeci nemůže vadit.
S Dickoušem jsme docela kamarádi, já si ho moc nevšímám ( je to takové trdlo nevycválané ) a on mi už dal také pokoj. Párkrát jsem mu dal za uši a mám klid. Jo a mám tu i tři kočičáky, já je teda úplně ignoruju, ale oni mají hysterický záchvat, když si jim stoupnu nebo sednu na hlavu - no prostě je někdy nevidím :))
A taky několikrát do týdne chodíme na procházky, to opravdu miluju ! To se pak s Dickoušem předháníme, kdo bude první a povede smečku :)
Tak to by pro začátek stačilo, je už pozdě, za chvíli půjdu spát :)

Mějte se všichni moc hezky a určitě se přijedu podívat, až bude setkání nás, pejsků !

Pac a haf
Váš Béďa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama